Daňová evidence pro OSVČ

Jsme připraveni Vám pomoci se zpracováním daňové evidence včetně následné přípravy daňového přiznání a přehledů pro správu sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovnu.

Daňová evidence je často nesprávně nazývána jako jednoduché účetnictví. Ve skutečnosti se zjednodušeně jedná o evidenci příjmů a výdajů.

Zpracování

příjmů a výdajů

Stačí nám nasdílet Vaše příjmy a výdaje, o vše ostatní se již postaráme sami. Vypočítáme, zda se Vám vyplatí zdanit Vaše příjmy pomocí výdajového paušálu nebo skutečných výdajů.

Podání

daňového přiznání

Zohledníme veškeré možné slevy, které můžete uplatnit, a postaráme se o správné zpracování daňového přiznání. Skrz našeho daňového poradce můžete požádat i o odklad přiznání.

Přehledy pro OSSZ a zdravotní pojišťovnu

Připravíme Vám přehledy pro obě instituce a vždy Vás s předstihem upozorníme, kolik máte nově platit na sociálním a zdravotním pojištění.

Proškolení

základů

Pokud si nejste jisti, jaké máte povinnosti a práva jako OSVČ z hlediska daní a účetnictví, vše Vám rádi vysvětlíme. Odborně Vás proškolíme a budeme Vás informovat o všech novinkách, které se Vás týkají.

Účetnictví a daně pro OSVČ

Každý podnikatel má dle zákona zodpovědnost za své účetnictví a daně. Právě proto by měl každý rozumět základním povinnostem v této oblasti.

V CEG nejen, že Vám pomůžeme zpracovat daňovou evidenci, daňové přiznání a přehledy.

 

My Vám také pomůžeme se zorientovat v základech účetnictví a daní pro podnikatele. Naším oblíbeným kurzem Vás provede sama jednatelka CEG a daňová specialistka Ing. Šárka Pelikánová.

Máte zájem o zpracování daňové evidence a daňového přiznání včetně přehledů?
Rádi se s Vámi spojíme a probereme možnosti spolupráce.

Novinky v daňové evidenci a účetnictví

pro OSVČ

Pomáháme Vám zůstat v obraze a pravidelně Vás informujeme o novinkách v oblastech

účetnictví a daní pro podnikatele.

Pořádáme pro Vás také užitečné a srozumitelné kurzy pro podnikatele.

CEG_web_logo_big.png