Daňová evidence pro OSVČ

JPřenechte odborníkům zpracování daňové evidence včetně následné přípravy daňového přiznání a přehledů pro správu sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovnu.

Zpracujeme vám evidenci příjmů a výdajů, která bývá často nesprávně nazývána jako jednoduché účetnictví. I když díky našim zkušenostem pro vás jednoduchá bude.

Podání

daňového přiznání

O vše se vám postaráme, vy nám pouze nasdílíte své příjmy a výdaje. Zároveň vypočítáme, zda se vám vyplatí zdanit příjmy pomocí výdajového paušálu nebo skutečných výdajů.

Podání

daňového přiznání

Svěřte zpracování svého daňového přiznání do rukou našich odborníků. Zohledníme v něm také veškeré možné slevy, které můžete uplatnit. Skrz našeho daňového poradce můžete požádat

i o odklad přiznání.

Přehledy pro OSSZ a zdravotní pojišťovnu

Získejte přehledy pro obě instituce. Vždy vás s předstihem upozorníme, kolik máte nově platit na sociálním

a zdravotním pojištění.

Proškolení

základů

Nejste si jistí, jaká máte povinnosti a práva jako OSVČ z hlediska daní a účetnictví? Vše vám rádi vysvětlíme na našich odborných školeních. Získáte také přehled o všech novinkách, které se vás týkají.

Účetnictví a daně pro OSVČ

Každý podnikatel má dle zákona zodpovědnost za své účetnictví a daně. Právě proto by měl každý rozumět základním povinnostem v této oblasti.

V CEG nejen že vám pomůžeme zpracovat daňovou evidenci, daňové přiznání a přehledy, ale také vám pomůžeme zorientovat se v základech účetnictví

a daní pro podnikatele. Naším oblíbeným kurzem vás provede sama jednatelka CEG a daňová specialistka Ing. Šárka Pelikánová.

Máte zájem o zpracování daňové evidence a daňového přiznání včetně přehledů?
Rádi se s vámi spojíme a probereme možnosti spolupráce.

Novinky v daňové evidenci a účetnictví

pro OSVČ

Buďte v obraze. Nenechte si ujít novinky z oblasti účetnictví a daní pro podnikatele, které pomohou vašemu podnikání.

Pořádáme pro vás také užitečné a srozumitelné kurzy pro podnikatele.