Hlavní účetní

Pozice hlavní účetní je nejen v naší firmě jednou z nejdůležitějších. Náplní práce není pouze kontrola a dohled nad správností odvedené práce. Hlavní účetní je v našem týmu také odborníkem a mentorem, na kterého se mohou obrátit opravdu všichni. Schopnost naslouchat a porozumět celému týmu je nezbytnou vlastností.

Co vše od hlavní účetní očekáváme:

- odborné vzdělání ekonomického charakteru

- praxi v klientském účetnictví a daních

- vedení týmu účetních

- komunikaci, asertivitu a porozumění

- odborné vzdělávání sebe a celého týmu

- aktivní zapojení na rozvoji celé firmy

- PROSÍM DOPLNIT

 

Práce u nás probíhá v POHODĚ - jak účetním softwaru, tak atmosféře v kanceláři.

 

 

Jako hlavní účetní budete úzce spolupracovat s junior a senior účetními, daňovými specialisty, mzdovým oddělením a daňovým poradcem. Budete jejich práci nejen kontrolovat, ale také ji rozdělovat v rámci celého týmu tak, aby práce byla odvedena kvalitně a včas. Náš tým spolu komunikuje ohledně všech odborných postupů, pokud si však nevědí rady, jste to Vy, na koho se obrátí pro radu.

Komunikace je u nás základ, ať už se jedná o základní dotazy, či skvělé nápady. Očekáváme z Vaší strany aktivní a zodpovědný přístup k práci. To, jak tým odvádí svou práci, je Vaše vizitka!

 

Jsme jeden tým - my Vás vždy podpoříme! V našem týmu odborníků máte oporu v senior účetní Hance, Veronice, Kristýně, daňových specialistech Šárce a Honzovi, mzdové vedoucí Květě, mzdových senior účetních Filipovi a Jiřce a daňovém poradci Tomášovi. Senior účetní předávají jednoduchou agendu ke zpracování junior účetním a jejich práci kontrolují.

Pravidelně pořádáme odborná školení celého týmu - a to bude jeden z Vašich úkolů. Chceme mít totiž v týmu skutečně odborníky, kteří se chtějí neustále vzdělávat a mají ambice kariérně růst. Účetní sólisté a bouchači dokladů u nás nemají místo!

Očekáváme, že zvládnete:

- práci v účetním programu POHODA

- zaúčtovat účetní doklady (faktury vydané, faktury přijaté, bankovní výpisy a další)

- připravit všechny podklady k DPH a podat DPH

- připravit podklady pro daňového poradce k DPFO a DPPO

- profesionálně komunikovat se svými kolegy, podřízenými, nadřízenými a především klienty

- DOPLNIT!!!

Každý účetní si u nás může po dohodě nastavit flexibilní pracovní dobu. Očekáváme, že budete přítomni v kanceláři každý den. Respektujeme, že se může stát, že nemůžete přijít do kanceláře a chcete pracovat z domova. Požadujeme však otevřenou komunikaci z Vaší strany - vše musí probíhat dle předem schválené vzájemné dohody. Pokud budete pracovat z domova, je Vaší povinností nám sdělit, kdy jste časově dostupní a jakou práci jste odvedli, abychom ji mohli zkontrolovat.

Stejně důležitý je pro nás všechny i osobní rozvoj, který probíhá s certifikovanou terapeutkou Magdou. Jako další z benefitů máte plně hrazené 2 hodiny osobního rozvoje, kde můžete probrat v soukromí vše, co Vás trápí a stojí v cestě Vaší představě o spokojeném životě. Naše problémy nás doprovázejí všude, ať už jsme doma, či v práci - a my chceme mít spokojené kolegy, kteří budou s radostí přicházet i odcházet z kancelář každý den.

Jako součást vedení nese hlavní účetní zodpovědnost nejen za kvalitně odvedenou práci celého týmu. Také úzce spolupracuje s jednatelkou společnosti, která zajišťuje marketingovou a PR propagaci. Tento člověk by měl za firmou stát tak, jako kdyby byla jeho vlastní. Ať už odborně vzdělávat sám sebe, vzdělávat svůj tým, tak i přicházet s nápady, jak naši práci dělat ještě efektivněji.

 

Jelikož jsme rodinná firma, hledáme k nám někoho, kdo nás bude chtít poznat a když se nám spolupráce bude vzájemně líbit, tak i s námi zestárnout.

 

Pojďme z účetnictví udělat dobré řemeslo, kterého si podnikatelé budou vážit a vybudujme společně odkaz pro další generace.

CEG_web_logo_big.png