Mzdový účetní

Účetnictví je pro spoustu podnikatelů nutným zlem, kterému vůbec nerozumí, a tudíž mu nepřikládají velkou důležitost.

 

My však víme, že mzdová účetní je nezbytná pro každou firmu, která má zaměstnance, vyplácí jim mzdy a chce mít veškerou dokumentaci v pořádku.

Předpoklady pro kvalifikaci na tuto pozici:

- absolvované studium ekonomického charakteru

- znalosti a praxe se mzdovým účetnictvím a personalistikou

-

- PROSÍM DOPLNIT

Práce u nás probíhá v POHODĚ  (nejsem si jistá, v čem pracují)- jak účetním softwaru, tak atmosféře v kanceláři. Mzdoví účetní spolu úzce spolupracují a Vás budou zaučovat a postupně Vám předávat své klienty. Každý klient je zcela specifický, proto je nezbytné vědět, jak správně postupovat při zpracování jeho mezd.

Naši senior účetní se podílejí na Vašem odborném růstu a zároveň stále zodpovídají za práci, kterou odvedete. Pokud Vy uděláte chybu, musejí ji dlouze a nákladně opravovat. Vaší chybou také může vzniknout škoda klientovi a také firmě. Proto pozorně poslouchejte, když Vám vysvětlují specifika daného klienta, a jestliže si nejste jistí, co máte udělat, raději se znovu zeptejte.

Komunikace je u nás základ, ať už se jedná o základní dotazy, či skvělé nápady. Když máte svou práci hotovou, komunikujte ji svému nadřízenému, aby ji mohl zkontrolovat a zadat Vám práci novou. Očekáváme z Vaší strany aktivní a zodpovědný přístup k práci.

Očekáváme, že zvládnete:

-

-

-

-

- DOPLNIT!!!

Každý účetní si u nás může po dohodě nastavit flexibilní pracovní dobu. Očekáváme však, že budete přítomni v kanceláři každý den. U nás se nejedná o práci z domova, tam se toho mnoho nenaučíte. Právě v úzkém kontaktu a komunikaci s kolegy se toho naučíte nejvíce. Respektujeme však, že se může stát, že nemůžete přijít do kanceláře a budete pracovat z domova. Požadujeme však otevřenou komunikaci z Vaší strany - vše musí probíhat dle předem schválené vzájemné dohody. Pokud budete pracovat z domova, je Vaší povinností nám sdělit, kdy jste časově dostupní a jakou práci jste odvedli, abychom ji mohli zkontrolovat.

Stejně důležitý je pro nás všechny i osobní rozvoj, který probíhá s certifikovanou terapeutkou Magdou. Jako další z benefitů máte plně hrazené 2 hodiny osobního rozvoje, kde můžete probrat v soukromí vše, co Vás trápí a stojí v cestě Vaší představě o spokojeném životě. Naše problémy nás doprovázejí všude, ať už jsme doma, či v práci - a my chceme mít spokojené kolegy, kteří budou s radostí přicházet i odcházet z kancelář každý den.

Je jen na Vás, jak rychle se dokážete vypracovat na pozici senior účetní a kam až to chcete dotáhnout. My Vás vždy podpoříme! V našem týmu odborníků máte oporu v mzdové senior účetní Jiřce, která je odbornice na zaměstnávání cizinců ve firmách, mzdovém senior účetním Filipovi, který je jedném z našich lektorů mzdového účetnictví, vedoucí mzdového oddělení Květě, daňových specialistech Šárce a Honzovi, hlavní účetní Anně a daňovém poradci Tomášovi.

Pravidelně pořádáme odborná školení celého týmu. V případě, chcete-li se vzdělávat v určité problematice, či získat větší rozsah práce, naše hlavní vedoucí je "jedno ucho"! Chceme mít totiž v týmu skutečně odborníky, kteří se chtějí neustále vzdělávat a mají ambice kariérně růst. Účetní sólisté a bouchači dokladů u nás nemají místo!

Jelikož jsme rodinná firma, hledáme k nám někoho, kdo nás bude chtít poznat a když se nám spolupráce bude vzájemně líbit, tak i s námi zestárnout. A pokud budete mít nápady, jak naši práci dělat efektivněji, kvalitněji a rychleji, velmi rádi Vás vyslechneme!

Pojďme z účetnictví udělat dobré řemeslo, kterého si podnikatelé budou vážit a vybudujme společně odkaz pro další generace.