• Šárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ s Šárkou: DPH pod drobnohledem

Aktualizováno: 30. 8. 2021

Šárka Pelikánová si v této epizodě opět povídala s Tomášem Navrátilem, zkušeným daňovým poradcem a jejím kolegou z Connect Economic Group. Řeč byla o DPH.


Co vůbec DPH je? Má tato daň smysl? Kdo vlastně DPH vymyslel? Kdo všechno tuto daň platí? Kdo daň vybírá? Je možné se dobrovolně registrovat k placení DPH? Proč by měl podnikatel při obratu nad milion korun zpozornět? Co je v souvislosti s DPH černou můrou pro daňové poradce?


Podcast si můžete poslechnout zde:


Apple: http://bit.ly/apple_snidane_s_sarkou_zaklady_dph_tomas_navratil

Google: http://bit.ly/google_snidane_s_sarkou_zaklady_dph_tomas_navratil

Spotify: http://bit.ly/spotify_snidane_s_sarkou_zaklady_dph_tomas_navratil

Youtube: http://bit.ly/youtube_snidane_s_sarkou_zaklady_dph_tomas_navratil


Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek .


O autorce:


Ing. Šárka Pelikánová

Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.


Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.


Oblast DPH je vůbec ta nejsložitější v daňové legislativě. Náš daňový tým v tom však umí chodit. Denně pomáháme desítkám podnikatelům se v této problematice zorientovat. Pomůžeme i Vám a navrhneme ideální řešení Vaší situace. Podívejte se na další informace a služby, které ohledně DPH našim klientům poskytujeme.