• Šárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ s Šárkou: Mám zdaňovat příležitostnou činnost?

Dnešní epizodu jsme, společně s Ing. Filipem Krejčím, věnovali tématu, které je blízké každému, kdo občas tak něco prodá - Příležitostná činnost. S ní i obligátní otázka - Mám to zdaňovat?


Jaké příjmy je potřeba zdaňovat? Kde končí příležitostná činnost a začíná podnikání? Co jsou osvobozené a neosvobozené příjmy? To si můžete poslechnout v dnešní epizodě podcastu sníDANĚ.


Podcast si můžete poslechnout zde:


Apple: https://bit.ly/apple_snidane_s_sarkou_prilezitostna_cinnost


Spotify: https://bit.ly/spotify_snidane_s_sarkou_prilezitostna_cinnost


Google: https://bit.ly/google_snidane_s_sarkou_prilezitostna_cinnost


YouTube: https://bit.ly/youtube_snidane_s_sarkou_prilezitostna_cinnostPoslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek .


O autorce:


Ing. Šárka Pelikánová


Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.


Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.


Vést účetnictví, je pro firmy a řadu podnikatelů zákonná povinnost. Pro náš tým odborníků je to ovšem každodenní práce a zároveň koníček. Jsme připraveni pomoci i Vám, ať už jste OSVČ nebo máte svou společnost a zaměstnance. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci vedení účetnictví našim klientům poskytujeme.