• Šárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ s Šárkou: Plánování daňových povinností pro podnikatele

Aktualizováno: 28. 7.

Dnešní epizodu jsme, společně s Ing. Tomášem Navrátilem, věnovali tématu, kterým předejdete mnoho nepříjemnostem - Plánování daňových povinností pro podnikatele. Jak to ovšem dělat správně?Jak jste na tom s plánováním nových zážitků a vzpomínek na toto léto? Čeká vás toho mnoho? Co ovšem plánování daňových povinností pro podnikatele? Máte také v plánu velké věci? My se na toto téma zaměřili v nové epizodě SníDANĚ s Šárkou. Jdeme se na to společně podívat?

Podcast si můžete poslechnout zde:


Apple: https://bit.ly/apple_snidane_s_sarkou_planovani_danovych_povinnosti_pro podnikatele


Spotify: https://bit.ly/spotify_snidane_s_sarkou_planovani_danovych_povinnosti_pro podnikatele


Google: https://bit.ly/google_snidane_s_sarkou_planovani_danovych_povinnosti_pro podnikatele


YouTube: https://bit.ly/youtube_snidane_s_sarkou_planovani_danovych_povinnosti_pro podnikatele
Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek .


O autorce:


Ing. Šárka Pelikánová


Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.


Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.


Vést účetnictví, je pro firmy a řadu podnikatelů zákonná povinnost. Pro náš tým odborníků je to ovšem každodenní práce a zároveň koníček. Jsme připraveni pomoci i Vám, ať už jste OSVČ nebo máte svou společnost a zaměstnance. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci vedení účetnictví našim klientům poskytujeme.