• Šárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ S Šárkou: Pomoc Ukrajině

Dnešní díl podcastu SníDANĚ s Šárkou bude trochu jiný, mimo jiné se v něm dozvíme, jak vypadá skutečná situace na Ukrajině z pohledu dobrovolníka.


Válka se dotýká každého z nás. Každý pomáháme jak umíme. Mezi námi však žijí i ti, kteří jsou schopni riskovat svůj život a komfort, aby zachránili co nejvíce se toho dá. Pozvání na sníDANI s Šárkou tentokrát přijala dobrovolnice Petra Matušincová. Podělila se o to, jaká je skutečná situace na Ukrajině a jak dospěla k tak náročnému rozhodnutí.Podcast si můžete poslechnout zde:

Apple: https://bit.ly/apple_snidane_s_sarkou_pomoc_Ukrajine

Spotify: https://bit.ly/spotify_snidane_s_sarkou_pomoc_Ukrajine

Youtube: https://bit.ly/youtube_snidane_s_sarkou_pomoc_Ukrajine

Google: https://bit.ly/google_snidane_s_sarkou_pomoc_Ukrajine


Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek .


O autorce:

Ing. Šárka Pelikánová

Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.

Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.


Vést účetnictví, je pro firmy a řadu podnikatelů zákonná povinnost. Pro náš tým odborníků je to ovšem každodenní práce a zároveň koníček. Jsme připraveni pomoci i Vám, ať už jste OSVČ nebo máte svou společnost a zaměstnance. Podívejte se na další informace

a služby, které v rámci vedení účetnictví našim klientům poskytujeme.