• Šárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ s Šárkou: Sankce za pozdní podání daňového přiznání

Aktualizováno: 28. 7.

Dnešní epizodu jsme, společně s Ing. Tomášem Navrátilem, věnovali daňovým přiznáním a sankcím, které mohou nastat, pokud jim nevěnujete tu správnou pozornost.


Co vy a daňové přiznání k dani z příjmů? Komu se zrovna zastavilo srdce, tak nezoufejte. V dnešní epizodě si projdeme základní kroky, které čekají každého z nás, kdo si pro řešení této povinnosti vyhradil trochu více času. Společně s naším kolegou Ing. Tomášem Navrátilem probereme vše důležité a nevyhnutelné. Jdeme na to? :)


Podcast si můžete poslechnout zde:

Apple: https://bit.ly/apple_snidane_s_sarkou_sankce_za_pozdni_podani_danoveho_priznani


Spotify: https://bit.ly/spotify_snidane_s_sarkou_sankce_za_pozdni_podani_danoveho_priznani


Google: https://bit.ly/google_snidane_s_sarkou_sankce_za_pozdni_podani_danoveho_priznani


YouTube: https://bit.ly/youtube_snidane_s_sarkou_sankce_za_pozdni_podani_danoveho_priznaniPoslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek .


O autorce:


Ing. Šárka Pelikánová


Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.


Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.


Vést účetnictví, je pro firmy a řadu podnikatelů zákonná povinnost. Pro náš tým odborníků je to ovšem každodenní práce a zároveň koníček. Jsme připraveni pomoci i Vám, ať už jste OSVČ nebo máte svou společnost a zaměstnance. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci vedení účetnictví našim klientům poskytujeme.