• Šárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ S Šárkou: Slevy na dani

V dnešním díle podcastu SníDANĚ s Šárkou se dozvíme o všech slevách na dani, co k ním musíme doložit, a také jak si můžeme daňový základ snížit.Každý správný Čech miluje slevy. A není žádná jiná sleva, která potěší víc než sleva na dani! Které všechny slevy nabízí česká legislativa? A co vše k nim musíte doložit? Probrali jsme také otázky ohledně položek, kterými si můžeme snížit základ daně. Uplatňujete je všechny? Vyberte si svou slevu v nové epizodě podcastu :)Podcast si můžete poslechnout zde:

Apple: https://bit.ly/apple_snidane_s_sarkou_slevy_na_dani

Spotify: https://bit.ly/spotify_snidane_s_sarkou_slevy_na_dani

Youtube: https://bit.ly/youtube_snidane_s_sarkou_slevy_na_dani

Google: https://bit.ly/google_snidane_s_sarkou_slevy_na_dani


Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek .


O autorce:

Ing. Šárka Pelikánová

Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.

Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.


Vést účetnictví, je pro firmy a řadu podnikatelů zákonná povinnost. Pro náš tým odborníků je to ovšem každodenní práce a zároveň koníček. Jsme připraveni pomoci i Vám, ať už jste OSVČ nebo máte svou společnost a zaměstnance. Podívejte se na další informace

a služby, které v rámci vedení účetnictví našim klientům poskytujeme.