• Šárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ s Šárkou: Spolupracující osoba - jak mi pomůže snížit daně?

Aktualizováno: 3. 8.

Dnešní epizodu jsme, společně s Ing. Filipem Krejčím, věnovali tématu, které se může týkat mnohých z nás - Spolupracující osoba- jak mi pomůže snížit daně? Jaké jsou naše povinnosti v této oblasti?

Víte, jak definovat spolupracující osobu? Kolik akcí a prodaných věcí se musí zrealizovat, abyste byli definováni jako spolupracující osoba? Tápete a nejste si jistí? Pojďme do této problematiky nahlédnout společně s Filipem Krejčím, vedoucím mzdového oddělení v CEG. Těšíme se na vás.


Podcast si můžete poslechnout zde:


Apple: https://bit.ly/apple_snidane_s_sarkou_spolupracujici_osoba


Spotify: https://bit.ly/spotify_snidane_s_sarkou_spolupracujici_osoba


Google: https://bit.ly/google_snidane_s_sarkou_spolupracujici_osoba


YouTube: https://bit.ly/youtube_snidane_s_sarkou_spolupracujici_osobaPoslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek .


O autorce:


Ing. Šárka Pelikánová


Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.


Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.


Vést účetnictví, je pro firmy a řadu podnikatelů zákonná povinnost. Pro náš tým odborníků je to ovšem každodenní práce a zároveň koníček. Jsme připraveni pomoci i Vám, ať už jste OSVČ nebo máte svou společnost a zaměstnance. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci vedení účetnictví našim klientům poskytujeme.