• Šárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ S Šárkou: Svěřenecké fondy

Aktualizováno: 12. 5.

V dnešním díle podcastu SníDANĚ s Šárkou se dozvíme, co to vlastně jsou svěřenecké fondy a komu se vyplatí je vlastnit.


O svěřeneckých fondech koluje spoustu polopravd a zároveň otázek. Autor odborných publikací a dlouholetý uznávaný právník Aleš Eppinger během sníDANĚ s Šárkou srozumitelně vysvětlil, co to svěřenecké fondy vlastně jsou. Dále zjistíte, zda by se vám nevyplatilo jeden svůj fond také mít a nebo jak to je vlastně s bývalým premiérem - vlastní či nevlastní majetek vložený do fondu?

Více informací o advokátní kanceláři EPPINGER & KOLÁROVÁ LEGAL s.r.o., naleznete zde: https://www.eak.legal/Podcast si můžete poslechnout zde:

Apple: https://bit.ly/apple_snidane_s_sarkou_sverenecke_fondy

Spotify: https://bit.ly/spotify_snidane_s_sarkou_sverenecke_fondy

Youtube: https://bit.ly/youtube_snidane_s_sarku_sverenecke_fondy

Google: https://bit.ly/google_snidane_s_sarkou_sverenecke_fondy


Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek .


O autorce:

Ing. Šárka Pelikánová

Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.

Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.


Vést účetnictví, je pro firmy a řadu podnikatelů zákonná povinnost. Pro náš tým odborníků je to ovšem každodenní práce a zároveň koníček. Jsme připraveni pomoci i Vám, ať už jste OSVČ nebo máte svou společnost a zaměstnance. Podívejte se na další informace

a služby, které v rámci vedení účetnictví našim klientům poskytujeme.