• Šárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ s Šárkou: Daňové přiznání 2020 - Tomáš Navrátil

Aktualizováno: 30. 8. 2021

I v této epizodě si popovídáme s Tomášem Navrátilem, zkušeným daňovým poradcem a mým kolegou z Connect Economic Group. Tentokrát o podávání daňového přiznání za rok 2020.


Dokdy musíte tento rok podat daňové přiznání? V jaké formě ho můžete podat? Jak probíhá přiznání přes datovou informační schránku? Dá se znovu očekávat prodloužení odevzdání daňového přiznání? Jaký je rozdíl mezi tím, když si přiznání zpracujete sami a když Vám ho zpracuje odborník?


Podcast si můžete poslechnout zde:

Apple: https://bit.ly/apple_snidane_s_sarkou_danove_priznani_2020_tomas_navratil

Google: http://bit.ly/google_snidane_s_sarkou_danove_priznani_2020_tomas_navratil

Spotify: https://bit.ly/spotify_snidane_s_sarkou_danove_priznani_2020_tomas_navratil

Youtube: http://bit.ly/youtube_snidane_s_sarkou_danove_priznani_2020_tomas


Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek .


O autorce:

Ing. Šárka Pelikánová

Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.

Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.


Daňové přiznání k dani z příjmů musí podávat většina z nás. Pro lidi je tato povinnost velká nepříjemnost - některým z toho až vyskakuje vyrážka. Pro nás je to oblíbená práce a koníček v jednom. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci zpracování daňového přiznání našim klientům poskytujeme.