Junior Účetní

​​Zvolili jste si účetnictví jako svou kariéru, či to byl Váš sen již od dětství? Fascinují čísla a vše Vám musí sedět do všech detailů? Účetnictví jste studovali/studujete a chcete získat skvělou praxi?

My hledáme účetní talenty, kteří se stanou součástí našeho CEG týmu!

Předpoklady pro kvalifikaci na tuto pozici:

- probíhající/absolvované studium ekonomického charakteru

- rekvalifikační kurz finančního účetnictví s praxí ?????

- PROSÍM DOPLNIT

Splňujete některý z těchto předpokladů?

Tak jste tady správně!

Práce u nás probíhá v POHODĚ - jak účetním softwaru, tak atmosféře v kanceláři. Jako junior účetní budete úzce spolupracovat se senior účetními, kteří Vám budou na každodenní bázi předávat svou agendu. Každý klient je zcela specifický, proto je nezbytné vědět, jak správně postupovat při zpracování jeho účetnictví.

 

Naši senior účetní se podílejí na Vašem odborném růstu a zároveň stále zodpovídají za práci, kterou odvedete. Pokud Vy uděláte chybu, musejí ji dlouze a nákladně opravovat. Proto pozorně poslouchejte, když Vám vysvětlují specifika daného klienta, a jestliže si nejste jistí, co máte udělat, raději se znovu zeptejte. Komunikace je u nás základ, ať už se jedná o základní dotazy, či skvělé nápady. Když máte svou práci hotovou, komunikujte ji svému nadřízenému, aby ji mohl zkontrolovat a zadat Vám práci novou. Očekáváme z Vaší strany aktivní a zodpovědný přístup k práci.

Jedná se o:

- zaúčtování přijatých a vydaných faktur,

- zpracování bankovních výpisů,

- příprava podkladů pro DPH,

-- PROSÍM DOPLNIT

-

-

Každý účetní si u nás může po dohodě nastavit flexibilní pracovní dobu. Respektujeme, že třeba stále studujete, musíte se připravovat na zkoušky, máte rodinné povinnosti a nemůžete tedy být v kanceláři každý den. Požadujeme však otevřenou komunikaci z Vaší strany - vše musí probíhat dle předem schválené vzájemné dohody. Pokud budete pracovat z domova, je Vaší povinností nám sdělit, jak jste časově dostupní a jakou práci jste odvedli, abychom ji mohli zkontrolovat.

Pravidelně pořádáme odborná školení celého týmu. V případě, chcete-li se vzdělávat v určité problematice, či získat větší rozsah práce, naše hlavní účetní je "jedno ucho"! Chceme mít totiž v týmu skutečně odborníky, kteří se chtějí neustále vzdělávat a mají ambice kariérně růst. Účetní sólisté a bouchači dokladů u nás nemají místo!

Je jen na Vás, jak rychle se dokážete vypracovat na pozici senior účetní a kam až to chcete dotáhnout. My Vás vždy podpoříme! V našem týmu odborníků máte oporu v senior účetní Hance, Veronice, Kristýně, daňových specialistech Šárce a Honzovi, hlavní účetní Anně a daňovém poradci Tomášovi.

Stejně důležitý je pro nás všechny i osobní rozvoj, který probíhá s certifikovanou terapeutkou Magdou. Jako další z benefitů máte plně hrazené 2 hodiny osobního rozvoje, kde můžete probrat v soukromí vše, co Vás trápí a stojí v cestě Vaší představě o spokojeném životě. Naše problémy nás doprovázejí všude, ať už jsme doma, či v práci - a my chceme mít spokojené kolegy, kteří budou s radostí přicházet i odcházet z kancelář každý den.

Účetnictví je pro spoustu podnikatelů nutným zlem, kterému vůbec nerozumí a tudíž mu nepřikládají velkou důležitost. My však víme, co všechno z účetnictví můžeme vyčíst. Jestli firma prosperuje, zda je správně nastavená cenová politika služeb a výrobků, která oblast podnikání přináší nejvíce peněz a která je naopak ztrátová a mnoho dalších informací, které podnikatele jistě zajímají. Je to přeci jen jejich podnikání, které jim zajišťuje finanční příjem a zároveň s sebou přináší zákonné povinnosti.

Jelikož jsme rodinná firma, hledáme k nám někoho, kdo nás bude chtít poznat a když se nám spolupráce bude vzájemně líbit, tak i s námi zestárnout. A pokud budete mít nápady, jak naši práci dělat efektivněji, kvalitněji a rychleji, velmi rádi Vás vyslechneme!

Pojďme z účetnictví udělat dobré řemeslo, kterého si podnikatelé budou vážit a vybudujme společně odkaz pro další generace.

CEG_web_logo_big.png