Vedení účetnictví pro firmy a podnikatele

Externí vedení účetnictví s CEG je pro Vás úžasná příležitost, jak mít vše zpracováno bez starostí špičkovými odborníky ve svém oboru.

Proces je jednoduchý:

  • nasdílíte doklady ke zpracování,

  • vše zpracujeme včetně přiznání k DPH,

  • komunikujeme za Vás s příslušnými úřady,

  • založíme Vám přehledně veškerou dokumentaci,

  • zpracujeme finanční reporty pro snadné řízení vašich financí,

  • informujeme Vás pravidelně o důležitých změnách v zákonech.

Finanční reporty

Vedení účetnictví u nás má velkou výhodu! Pravidelně se dostanete k finančním reportům, které vám pomohou finančně řídit vaši firmu.

Zastupování na úřadech

Komunikace s finančním úřadem a dalšími institucemi můžete také nechat na nás. Jsme schopni Vás zastupovat na všech potřebných úřadech, jsme v tom jedničky. Vy se mezitím můžete věnovat v klidu tomu, v čem jste dobří a co Vám vydělává peníze.

Sdílení dokladů

Sdílet doklady s námi můžete jednoduše online! Jedná se o zabezpečený a efektivní styl komunikace a spolupráce. Pokud však preferujete starou dobrou poštu nebo osobní předání, určitě můžeme spolupracovat i touto cestou.

Audit

Ti z vás, kteří máte povinný audit, se na nás můžete maximálně spolehnout. Naše práce vždy prošla na jedničku. Navíc jsme schopni s auditory jednat místo Vás a být jim maximálně nápomocní.

Účetní oddělení složené z odborníků

S námi máte garantováno, že jsou všichni účetní odborně vyškoleni a jsou to skuteční profesionálové. Členové našeho týmu jsou uznávanými odborníky, kteří sami přednášejí nebo odborně publikují a vzdělávají tak další experty v našem oboru.

 

Účetnictví a veškerá práce je kontrolována hlavní účetní a daňovým poradcem. Máte tedy jistotu opravdu profesionálně vedeného účetnictví. Zpracování účetní závěrky včetně všech výkazů a příloh je pro nás na konci roku samozřejmostí. Závěrku má na starosti vždy hlavní účetní, která dohlíží během celého roku na kompletní proces vedení účetnictví.

Máte zájem o naše služby v oblasti vedení účetnictví?

Rádi se s Vámi spojíme a probereme možnosti spolupráce.

Novinky v účetnictví a daních
pro podnikatele

Pomáháme Vám zůstat v obraze a pravidelně Vás informujeme o novinkách v oblasti
účetnictví a daní pro podnikatele.

Pořádáme také užitečné a srozumitelné kurzy pro podnikatele.

CEG_web_logo_big.png