Vedení a automatizace účetnictví

V rámci vedení účetnictví vám poskytujeme odborně zpracovaná data, report plný užitečných finančních ukazatelů pro řízení vaší firmy a samozřejmě i podporu v automatizaci procesů.

 

Aktuálně vedeme účetnictví více než 200 klientům a zpracováváme mzdy pro tisíce zaměstnanců.

Jsme připraveni pomoci i vám.

Služby účetního týmu:

Rekvalifikacni_kurz_ucetnictvi_CEG_Filip

Nechte vést účetnictví vaší firmy profesionály, kteří nejen

že se neustále vzdělávají, ale i sami přednášejí a publikují v médiích knihy a odborné články.

Zpracování mezd zahrnuje mnoho náročných agend, jejichž výsledky pravidelně podléhají kontrolám státních orgánů. Mějte vše v pořádku a pod kontrolou díky našim expertům.

Daňová evidence pro OSVČ je často nesprávně nazývána jednoduchým účetnictvím. S týmem daňových a účetních specialistů, kteří pracují v CEG, může být skutečně jednoduchá.

V rámci ČR jsme předními odborníky na účetnictví a daně nestátních neziskových organizací. Známe všechna specifika vedení účetnictví, kterými jsou neziskovky povinny se řídit.

Chcete svá účetní data propojit s dalšími? Chcete efektivně řídit nejen své finance? Zautomatizujeme na míru vaše vnitřní procesy tak, abyste nemuseli být otroky rutinní práce.

Jste ve vedení SVJ nebo bytového družstva a potřebujete spolehlivého partnera pro oblast účetnictví a odměňování?

Můžete se na nás obrátit, máme s tím bohaté zkušenosti.

Nastavíme vám na míru dělaný report, který zároveň napojíme na vaše systémy. Díky námi zpracovanými čísly budete svoji firmu skutečně řídit.

Máte zájem spolupracovat s námi? Napište nám!