Práce na mateřské

Máte děti, jste s nimi doma na mateřské dovolené a přesto chcete opět začít pracovat? Nemůžete chodit do práce každý den od 9-17 hodin, ale zjistili jste, že můžete pár hodin denně věnovat své profesní kariéře? Už jen to, že vaší hlavní náplní je vychovávat novou generaci, a k tomu se sami chcete vzdělávat, opravdu obdivujeme!

 

Už dávno je pryč doba, kdy lidé účetním nosili své doklady v krabicích od bot. Alespoň u nás to tak nefunguje! Naši klienti nám 99% dokumentů sdílení online, a tím pádem můžeme jejich účetnictví zpracovat jak v naší kanceláři, tak i v klidu svého domova.

Do našeho týmu hledáme lidi, kteří jsou produktivní a chtějí na sobě pracovat. Jestliže naše spolupráce bude probíhat ve vzájemné důvěře a otevřené komunikaci, práci z domova pak pro nás můžete vykonávat dlouhodobě. Množství práce záleží na vašich časových možnostech. Jestliže jsme si jistí, že jste dostatečně proškolení a sami si požádáte o přidělení více práce, jsme ochotní vám samozřejmě vyjít vstříc.

Maminky na mateřské, které u nás pracují, jsou zodpovědné, skvěle si organizují svůj čas, dokáží se vyrovnat s větším počtem odlišných úkolů. Nejvíce si na nich vážíme jejich píle, ochotě se neustále vzdělávat a jejich loajality.

Přečtěte si článek s jednatelkou CEG Šárkou a její kolegyní, účetní Kristýnkou. 

https://www.babyweb.cz/maminky-materske-nejsou-lidi-handicapem

 

Máte zkušenosti s účetnictvím, hledáte fajn kolektiv a chcete se dále rozvíjet? My vás vtáhneme zpátky do děje!

 

Co od Vás očekáváme:

- vzdělání ekonomického charakteru

- pracovní nasazení

- aktivní zapojení do práce

- komunikaci při práci

- dodržování nastavených termínů

- ochotu vzdělávat se

DOPLNIT

Náplní Vaší práce bude:

- zkušenosti s účetnictvím (ideálně tím klientským), 

- příprava DPH výhodou, 

- znalost některého z účetních systémů (ideálně POHODA),

- komunikace s klienty a úřady,

- samostatnost a zároveň schopnost spolupracovat v kolektivu,

- účast v CEG rozvojovém programu,

- přítomnost v kanceláři alespoň 1x týdně.

DOPLNIT

Každý účetní si u nás může po dohodě nastavit flexibilní pracovní dobu. Respektujeme, že třeba stále studujete, musíte se připravovat na zkoušky, máte rodinné povinnosti a nemůžete tedy být v kanceláři každý den. Požadujeme však otevřenou komunikaci z vaší strany - vše musí probíhat dle předem schválené vzájemné dohody. Pokud budete pracovat z domova, je vaší povinností nám sdělit, jak jste časově dostupní a jakou práci jste odvedli, abychom ji mohli zkontrolovat.

Pravidelně pořádáme odborná školení celého týmu. V případě, že se chcete vzdělávat v určité problematice či získat větší rozsah práce, naše hlavní účetní je "jedno ucho"! Chceme mít totiž v týmu skutečně odborníky, kteří se chtějí neustále vzdělávat a mají ambice kariérně růst. Účetní sólisté a bouchači dokladů u nás nemají místo!

Je jen na vás, jak rychle se dokážete vypracovat na pozici senior účetní a kam až to chcete dotáhnout. My vás vždy podpoříme! V našem týmu odborníků máte oporu v senior účetní Hance, Veronice, Kristýně, daňových specialistech Šárce a Honzovi, hlavní účetní Anně a daňovém poradci Tomášovi.

Stejně důležitý je pro nás všechny i osobní rozvoj, který probíhá s certifikovanou terapeutkou Magdou. Jako další z benefitů máte plně hrazené 2 hodiny osobního rozvoje měsíčně, ve kterých můžete probrat vše, co Vás trápí a stojí v cestě Vaší představě o spokojeném životě. Naše problémy nás doprovázejí všude, ať už jsme doma, či v práci - a my chceme mít spokojené kolegy, kteří budou s radostí přicházet i odcházet každý den.

Jelikož jsme rodinná firma, hledáme k nám někoho, kdo nás bude chtít poznat a když se nám spolupráce bude vzájemně líbit, tak i s námi zestárnout. A pokud budete mít nápady, jak naši práci dělat efektivněji, kvalitněji a rychleji, velmi rádi Vás vyslechneme!

Pojďme z účetnictví udělat dobré řemeslo, kterého si podnikatelé budou vážit a vybudujme společně odkaz pro další generace.