top of page
  • Obrázek autoraŠárka Pelikánová

COVID-19: Situace na trhu práce

Aktualizováno: 26. 7. 2023


Jste v obtížné situaci a hrozí Vám vyhazov? Jak to nyní vypadá na trhu práce?


Server Mám pohovor pro Vás připravil článek, kde najdete pohromadě firmy, které aktivně náborují nové lidi, právní kanceláře, které Vám mohou bezplatně poradit, a doporučí Vám, kam se můžete obrátit pro terapeutickou pomoc, i jak můžete pomoci ostatním💙 I my v CEG pomáháme tím, že podnikatelům přinášíme odborné informace, které se týkají liberačního balíčku, který nedávno schválila vláda ČR.

Nejste na to sami!Mzdy, personalistika a povinné odvody se pořád mění. Náš mzdový tým neustále sleduje aktuální vývoj legislativy a je připraven Vám poradit s každou Vaší otázkou, případně Vám rádi zpracujeme Vaše mzdy. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci mzdového účetnictví našim klientům poskytujeme.


Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek .


O autorce:


Ing. Šárka Pelikánová


Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.


Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.

Vést účetnictví, je pro firmy a řadu podnikatelů zákonná povinnost. Pro náš tým odborníků je to ovšem každodenní práce a zároveň koníček. Jsme připraveni pomoci i Vám, ať už jste OSVČ nebo máte svou společnost a zaměstnance. Podívejte se na další informace

a služby, které v rámci vedení účetnictví našim klientům poskytujeme.


21. 03. 2020

Comments


bottom of page