• Šárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ s Šárkou: Daňová optimalizace 1.díl

Aktualizováno: 31. 8. 2021


Co je daňová optimalizace? Kdy je ještě daňová optimalizace v mezích zákona? U jakých daní se dá daňová optimalizace aplikovat? Co můžete očekávat od daňového poradce? K čemu daňová optimalizace není dobrá? Kdy daňově optimalizovat? Co vám hrozí, pokud překročíte meze zákona? Kdy si najmout daňového poradce?


Ing. Tomáš Navrátil je daňový poradce a můj kolega. Je odborníkem na daňové optimalizace, a proto je pro dnešní díl nejvhodnějším hostem.


Podcast si můžete poslechnout zde:

Apple: https://bit.ly/podcast_11_dil_apple

Google: https://bit.ly/podcast_11_dil_google

Spotify: https://bit.ly/podcast_11_dil_spotify

Youtube: https://bit.ly/podcast_11_dil_youtubePoslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek!

Ing. Šárka Pelikánová je majitelkou účetní a daňové kanceláře Connect Economic Group s.r.o. Již více než 7 let poskytuje profesionální služby více než 200 klientům. Vzdělává podnikatelskou komunitu v rámci svého semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele.


Každý podnikatel čas od času potřebuje poradit v oblasti daní. Náš daňový tým je tvořen odborníky, kteří se v této oblasti neustále vzdělávají a jsou zároveň velmi lidští, tudíž dokážou všechny Vaše otázky zodpovědět velmi srozumitelně. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci daňového poradenství našim klientům poskytujeme.