• Šárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ s Šárkou: Finanční zralost - klíč k finanční spokojenosti - Veronika Kalátová

Aktualizováno: srp 30

Další díl podcastu sníDANĚ s Šárkou řeší finanční gramotnost Čechů. Hovořilo se i o daních a o nutnosti seznamovat děti již v útlém věku s povinností platit je . Pozvání k rozhovoru přijala lektorka finančního vzdělávání Veronika Kalátová.Kolik již Veronika Kalátová proškolila finančních poradců a bankéřů? V jakém stavu je podle ní dnešní finanční poradenství? Za jakou knihou Kalátová stojí? Jak rozeznat profesionála versus tzv. šmejda? Jak zastavit znalostní asymetrie mezi finančními poradci a klienty? Jak zbytečně nepřijít o peníze? Jak minimalizovat poplatky a maximalizovat zisky?


Podcast si můžete poslechnout zde:


Apple: https://bit.ly/apple_snidane_s_sarkou_financni_zralost_veronika_kalatova

Google: https://bit.ly/google_snidane_s_sarkou_financni_zralost_veronika_kalatova

Spotify: https://bit.ly/spotify_snidane_s_sarkou_financni_zralost_veronika_kalatova

Youtube: https://bit.ly/youtube_snidane_s_sarkou_financni_zralost_veronika_kalatova


Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek .


O autorce:

Ing. Šárka Pelikánová

Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.

Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.


Vést účetnictví, je pro firmy a řadu podnikatelů zákonná povinnost. Pro náš tým odborníků je to ovšem každodenní práce a zároveň koníček. Jsme připraveni pomoci i Vám, ať už jste OSVČ, nebo máte svou společnost a zaměstnance. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci vedení účetnictví našim klientům poskytujeme.


Jako OSVČ jste zodpovědní za správné a včasné zpracování svého účetnictví a daní. Pomáháme stovkám živnostníkům s jejich účetnictvím, podáváním daňových přiznání apod. V rámci spolupráce jim také poskytujeme odborné účetní a daňové rady, které se týkají přímo jejich podnikání. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci daňové evidence pro OSVČ našim klientům poskytujeme.