• Šárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ s Šárkou: HolkyzMarketingu a business žen - Pavlína Louženská

Aktualizováno: 30. 8. 2021Pavlína Louženská je česká marketingová manažerka. Vystudovala anglistiku na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity. Poté sedm let pracovala jako učitelka angličtiny. Následně pracovala jako marketingová ředitelka společnosti H1.cz. Tuto pozici opustila v dubnu 2015. Další dva roky byla marketingovou ředitelkou Zootu. Po odchodu ze Zootu v roce 2017 se stala stratéžkou digitální agentury 2Fresh. Založila iniciativu #holkyzmarketingu, jenž pravidelně pořádá workshopy a setkání. Je členkou správní rady Transparency International.

Jak vznikly Holky z marketingu? Jak se z učitelky angličtiny stala odbornice na marketing? Jaké jsou rozdíly žen a mužů v businessu? Podceňují se ženy? Proč dělat při diverzifikaci inkluzi? Jak se z Facebookové skupiny stala zásadní komunita v marketingu? Proč Pavlína navštěvuje hodně akcí? Jak financovat neziskovou organizaci? Proč Pavlína často ztrácí fokus? Kam teď Holky z marketingu míří?


Podcast si můžete poslechnout zde:

Apple: http://bit.ly/apple_pavlina_louzenska_holkyzmarketingu

Google: http://bit.ly/google_pavlina_louzenska_holkyzmarketingu

Spotify: http://bit.ly/spotify_pavlina_louzenska_holkyzmarketingu

Youtube: http://bit.ly/youtube_pavlina_louzenska_holkyzmarketinguPoslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek .Ing. Šárka Pelikánová je majitelkou účetní a daňové kanceláře Connect Economic Group s.r.o. Již více než 7 let poskytuje profesionální služby více než 200 klientům. Vzdělává podnikatelskou komunitu v rámci svého semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele.


Jsme tým odborníků, kteří Vám pomáhají s vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd, personalistiky a se spoustou dalších záležitostí, které se týkají Vašeho podnikání. Podívejte se na další informace a služby, které pro podnikatele, firmy i neziskovky poskytujeme.