• Šárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ s Šárkou: HolkyzMarketingu a business žen - Pavlína Louženská

Aktualizováno: srp 30Pavlína Louženská je česká marketingová manažerka. Vystudovala anglistiku na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity. Poté sedm let pracovala jako učitelka angličtiny. Následně pracovala jako marketingová ředitelka společnosti H1.cz. Tuto pozici opustila v dubnu 2015. Další dva roky byla marketingovou ředitelkou Zootu. Po odchodu ze Zootu v roce 2017 se stala stratéžkou digitální agentury 2Fresh. Založila iniciativu #holkyzmarketingu, jenž pravidelně pořádá workshopy a setkání. Je členkou správní rady Transparency International.

Jak vznikly Holky z marketingu? Jak se z učitelky angličtiny stala odbornice na marketing? Jaké jsou rozdíly žen a mužů v businessu? Podceňují se ženy? Proč dělat při diverzifikaci inkluzi? Jak se z Facebookové skupiny stala zásadní komunita v marketingu? Proč Pavlína navštěvuje hodně akcí? Jak financovat neziskovou organizaci? Proč Pavlína často ztrácí fokus? Kam teď Holky z marketingu míří?


Podcast si můžete poslechnout zde:

Apple: http://bit.ly/apple_pavlina_louzenska_holkyzmarketingu

Google: http://bit.ly/google_pavlina_louzenska_holkyzmarketingu

Spotify: http://bit.ly/spotify_pavlina_louzenska_holkyzmarketingu

Youtube: http://bit.ly/youtube_pavlina_louzenska_holkyzmarketinguPoslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek .Ing. Šárka Pelikánová je majitelkou účetní a daňové kanceláře Connect Economic Group s.r.o. Již více než 7 let poskytuje profesionální služby více než 200 klientům. Vzdělává podnikatelskou komunitu v rámci svého semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele.


Jsme tým odborníků, kteří Vám pomáhají s vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd, personalistiky a se spoustou dalších záležitostí, které se týkají Vašeho podnikání. Podívejte se na další informace a služby, které pro podnikatele, firmy i neziskovky poskytujeme.