top of page
  • Obrázek autoraŠárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ s Šárkou: Jaká je Šárka po 10 letech vedení CEGu?

Aktualizováno: 17. 7. 2023

Dnešní epizodu jsme společně s Magdou Brhlovou, firemní koučkou u nás v CEG, věnovali výročí 10 let od založení CEG a samotné Šárce Pelikánové.Je to 10 let od založení CEGu. Oslavili jsme to poctivě a ve velkém. Jaká byla oslava? Co se na ní událo? A jaká vlastně je Šárka Pelikánová po 10 letech za kormidlem jedné z pěti nejlepších účetních a daňových firem v České republice za rok 2022? Tentokrát se ptá naše firemní koučka Magda Brhlová přímo Šárky na ty nejpeprnější otázky. Magdo, pojď do toho!


Podcast si můžete poslechnout zde:Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek .


O autorce:


Ing. Šárka Pelikánová


Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.


Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.


Vést účetnictví, je pro firmy a řadu podnikatelů zákonná povinnost. Pro náš tým odborníků je to ovšem každodenní práce a zároveň koníček. Jsme připraveni pomoci i Vám, ať už jste OSVČ nebo máte svou společnost a zaměstnance. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci vedení účetnictví našim klientům poskytujeme.


7. 12. 2022
Comments


bottom of page