top of page
  • Obrázek autoraŠárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ s Šárkou: Kdo je Šárka aneb S kým sníDANÍTE?

Aktualizováno: 24. 7. 2023

Dnešní díl podcastu sníDANĚ s Šárkou je speciální. Šárka Pelikánová se totiž ocitla v roli hosta ve svém vlastním podcastu - zpovídala ji koučka Magdalena Brhlová.


V kolika letech Šárka Pelikánová založila Connect Economic Group? Kde nasbírala nejvíce zkušeností? Jaké pro ni je setkávání s cizími lidmi? Jak pracuje na svém osobním rozvoji a jak se stále odborně vzdělává?


Podcast si můžete poslechnout zde:


Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek .


O autorce:


Ing. Šárka Pelikánová


Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.


Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.

Vést účetnictví, je pro firmy a řadu podnikatelů zákonná povinnost. Pro náš tým odborníků je to ovšem každodenní práce a zároveň koníček. Jsme připraveni pomoci i Vám, ať už jste OSVČ nebo máte svou společnost a zaměstnance. Podívejte se na další informace

a služby, které v rámci vedení účetnictví našim klientům poskytujeme.


04. 11. 2021Comments


bottom of page