• Šárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ s Šárkou: Mateřská a daně - Aneta Martinek

Aktualizováno: 30. 8. 2021

Mateřství a podnikání jsou pro spoustu lidí naprosto neoddělitelné činnosti. Aneta Martinek je spoluzakladatelka Holek z marketingu, můžete ji také znát z konferencí GrowJob, kde pracuje jako marketingová a eventová ředitelka. A v neposlední řadě je maminka krásné půlroční holčičky.
Jak si Aneta představovala mateřství a jak se realita liší od očekávání? Jak mají doma rozdělené role? Dá se to zvládnout i bez partnera? Jak Anetino nastavení rodiny vnímají její i manželovi rodiče? Jak na její situaci reagovali kolegové a klienti? Kolik práce Aneta s dítětem zvládá? Jak vypadá její běžný pracovní den? Jaká práce je s dítětem nejtěžší?


Podcast si můžete poslechnout zde:

Apple: http://bit.ly/apple_snidane_s_sarkou_aneta_martinek

Google: http://bit.ly/google_snidane_s_sarkou_aneta_martinek

Spotify: http://bit.ly/spotify_snidane_s_sarkou_aneta_martinek

Youtube: http://bit.ly/youtube_snidane_s_sarkou_aneta_martinek


Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek .

O autorce:

Ing. Šárka Pelikánová

Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.

Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.