• Šárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ s Šárkou: Média a daně - Tereza Zavadilová

Pozvání do nejnovějšího dílu podcastu SníDANĚ s Šárkou přijala novinářka, bývalá šéfredaktorka ekonomického deníku E15 a zakladatelka nového on-line média Newstream.cz Tereza Zavadilová. S Šárkou probíraly téma Média a daně.Píšou novináři rádi o daních? Co Terezu osobně na tomto tématu zajímá? Jak vnímá Pandora Papers? Jaké jsou rozdíly mezi českými a zahraničními médii? Jaký je současný mediální svět v Česku? Proč svět médií u nás patří hlavně mužům?


Podcast si můžete poslechnout zde:

Apple: https://bit.ly/apple_snidane_s_sarkou_media_a_dane

Spotify: https://bit.ly/spotify_snidane_s_sarkou_media_a_dane

Youtube: https://bit.ly/youtube_snidane_s_sarkou_media_a_dane

Google: https://bit.ly/google_snidane_s_sarkou_media_a_danePoslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek .O autorce:

Ing. Šárka Pelikánová

Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.

Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.


Vést účetnictví, je pro firmy a řadu podnikatelů zákonná povinnost. Pro náš tým odborníků je to ovšem každodenní práce a zároveň koníček. Jsme připraveni pomoci i Vám, ať už jste OSVČ nebo máte svou společnost a zaměstnance. Podívejte se na další informace

a služby, které v rámci vedení účetnictví našim klientům poskytujeme.