• Šárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ s Šárkou: Mladá žena z rodinného miliardového businessu - Klára Vítková

Aktualizováno: 31. 8. 2021


Klára Vítková je 21letá členka dozorčí rady NWT a.s. Je aktivní i v jiných nadnárodních organizacích.


Jak to v NWT funguje? Jak funguje business v rodině? Co řeší rodinné firmy nejvíce? Jaký je rozdíl mezi školstvím v ČR a v anglii? Jaké jsou výhody kvalitního vzdělání a zkušeností od útlého věku? Jak to Klára všechno zvládá? Co by chtěla dělat v budoucnu? Jak vnímá ženy v businessu?


Podcast si můžete poslechnout zde:

Apple: http://bit.ly/snidane_s_sarkou_klara_vitkova_apple

Google: http://bit.ly/snidane_s_sarkou_klara_vitkova_google

Spotify: http://bit.ly/snidane_s_sarkou_klara_vitkova

Youtube: http://bit.ly/snídane_s_sarkou_klara_vitkova_youtubePoslouchejte naše podcasty, přihlaste se k odběru našich novinek a podívejte se, jaké služby nabízíme v rámci daňového poradenství!Ing. Šárka Pelikánová je majitelkou účetní a daňové kanceláře Connect Economic Group s.r.o. Již více než 7 let poskytuje profesionální služby více než 200 klientům. Vzdělává podnikatelskou komunitu v rámci svého semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele.


Každý podnikatel čas od času potřebuje poradit v oblasti daní. Náš daňový tým je tvořen odborníky, kteří se v této oblasti neustále vzdělávají a jsou zároveň velmi lidští, tudíž dokážou všechny Vaše otázky zodpovědět velmi srozumitelně. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci daňového poradenství našim klientům poskytujeme.