• Šárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ s Šárkou: Nemovitosti a daně - Robert Hanzl

Aktualizováno: 30. 8. 2021

Robert Hanzl je majitel firmy Next Reality, jedné z největších realitních skupin v České republice. V dnešní epizodě zodpoví mnohé otázky ohledně nemovitostí a daní.

Jak se Robertovi podařilo vybudovat jednu z největších firem v České republice? Jak je možné, že trh s realitami je stále na vzestupu i během pandemie? Jak se v realitách hledají nové tváře? Změnil se nějak realitní trh od začátku pandemie? Co všechno musí umět dobrý realitní makléř? Budou ceny nemovitostí růst i nadále?


Podcast si můžete poslechnout zde:

Apple: http://bit.ly/apple_snidane_s_sarkou_nemovitosti_a_dane_robert_hanzl

Google: http://bit.ly/google_snidane_s_sarkou_nemovitosti_a_dane_robert_hanzl

Spotify: http://bit.ly/spotify_snidane_s_sarkou_nemovitosti_a_dane_robert_hanzl

Youtube: http://bit.ly/youtube_snidane_s_sarkou_nemovitosti_a_dane_robert_hanzl

Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek .


O autorce:

Ing. Šárka Pelikánová

Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.

Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.


Jsme tým odborníků, kteří Vám pomáhají s vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd, personalistiky a se spoustou dalších záležitostí, které se týkají Vašeho podnikání. Podívejte se na další informace a služby, které pro podnikatele, firmy i neziskovky poskytujeme.