top of page
  • Obrázek autoraŠárka Pelikánová

Práce a studium v Japonsku: zahraniční inspirace pro podnikání v ČR

Zakladatelka CEG Šárka Pelikánová vystoupila jako host pořadu Snídaně s Novou, kde sdílela svou zkušenost z Japonska. Jaké je pracovat v Tokiu jako finanční analytik, a jak tam vypadá studium MBA? V čem ji Japonsko inspirovalo, jaké jsou rozdíly v pracovním režimu a které zvyky si přivezla k nám do Čech, se dozvíte v dnešním článku.


Ing. Šárka Pelikánová


Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.


Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.


Vést účetnictví, je pro firmy a řadu podnikatelů zákonná povinnost. Pro náš tým odborníků je to ovšem každodenní práce a zároveň koníček. Jsme připraveni pomoci i Vám, ať už jste OSVČ nebo máte svou společnost a zaměstnance. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci vedení účetnictví našim klientům poskytujeme.


01. 08. 2023Comments


bottom of page