• Šárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ s Šárkou: Řízení neziskovky - host Jiří Pokuta, Centrum Paraple

Aktualizováno: 31. 8. 2021Hostem tohoto dílu je Jiří Pokuta, provozní ředitel Centra Paraple. Tato nezisková organizace je obecně prospěšná společnost založená Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků. Řešíme finance v neziskových organizacích, i třeba sexualitu lidí s porušenou míchou.

Jak vypadá finanční řízení neziskové organizace? Jak Centrum Paraple prorazilo ve velké konkurenci dalších neziskovek? Jaká je nejčastější příčina, že se člověk stane handicapovaným? Zvyšuje nebo snižuje se množství lidí s porušením míchy? Jak neziskové organizace nastavují rozpočet? Jak vypadá sexuální asistence?

Jiří Pokuta mi odpověď na tyto a mnoho dalších otázek v rámci mého podcastu.

https://www.paraple.cz/


Podcast si můžete poslechnout zde:

Apple: https://bit.ly/podcast_10_dil_apple

Google: https://bit.ly/podcast_10_dil_google

Spotify: https://bit.ly/podcast_10_dil_spotify

Youtube: https://bit.ly/podcast_10_dil_youtubePoslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek!Ing. Šárka Pelikánová je majitelkou účetní a daňové kanceláře Connect Economic Group s.r.o. Již více než 7 let poskytuje profesionální služby více než 200 klientům. Vzdělává podnikatelskou komunitu v rámci svého semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele.


Jsme tým odborníků, kteří Vám pomáhají s vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd, personalistiky a se spoustou dalších záležitostí, které se týkají Vašeho podnikání. Podívejte se na další informace a služby, které pro podnikatele, firmy i neziskovky poskytujeme.