Rozhovor pro Kariérko.cz I Connect Economic Group s.r.o.
  • Šárka Pelikánová

Rozhovor pro Kariérko.cz

Aktualizace: kvě 15Šárka Pelikánová ve svých 22 letech založila účetní a daňovou společnost Connect Economic Group. Mimo to úspěšně dokončila studium vysoké školy a zkušenosti získala i během pracovní stáže v Japonsku. Pro Šárku je jednou z největších hodnot rodina, a to byl i jeden z důvodů, proč začala podnikat.

V rozhovoru pro kariérko.cz prozradila, jak začala podnikat, jaké kroky jsou zapotřebí, když chcete založit firmu, jaké zkušenosti získala při studiu a práci v zahraničí, jak důležitá je v podnikání rodina a jakou radu by dala studentům při výběru profese.

Celý rozhovor najdete zde: https://karierko.cz/video/sarka-pelikanova-reditefacelka-ucetni-a-danove-kancelare/?fbclid=IwAR0FGWcwgrSIpUj48-uiXqYIul9xnVZCuy2wZi6u2HILKAHJoNsIBWGo_x0


Jsme tým odborníků, kteří Vám pomáhají s vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd, personalistiky a se spoustou dalších záležitostí, které se týkají Vašeho podnikání. Podívejte se na další informace a služby, které pro podnikatele, firmy i neziskovky poskytujeme.