• Šárka Pelikánová

Liberační balíček AKTUÁLNĚ

Aktualizováno: 1. 9. 2021
Co pro nás podnikatele znamenají nová opatření vlády schválené v

tzv. Liberačním balíčku?

Z médií jsme již slyšeli hodně příslibů, co a jak bude. Ale pouze některé z nich se nakonec uskutečnily.


Dostáváme desítky dotazů denně, jak si máte vyložit opatření, která vláda přináší. Takže jak to vlastně bude vypadat v praxi? Co nám úřady odpustí a co už ne?

Šárka Pelikánová po poradě s našim skvělým daňovým poradcem Tomášem připravila přehlednou a srozumitelnou přednášku. Ve videu tedy najdete praktické rady, co a jak nyní dělat. Rozhodně doporučujeme video zhlédnout až do konce.


Sledujte nás na sociálních sítích - připravujeme pro Vás další informace v podobě online přednášek a článků


Odkaz na video zde:

https://www.facebook.com/ConnectEconomicGroup/videos/695339324544221/


Každý podnikatel čas od času potřebuje poradit v oblasti daní. Náš daňový tým je tvořen odborníky, kteří se v této oblasti neustále vzdělávají a jsou zároveň velmi lidští, tudíž dokážou všechny Vaše otázky zodpovědět velmi srozumitelně. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci daňového poradenství našim klientům poskytujeme.Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek!


O autorce: Ing. Šárka Pelikánová

Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.

Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG, a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.