• Šárka Pelikánová

Podcast: Podnikat jako OSVČ, nebo si založit s.r.o.?

Aktualizováno: 1. 9. 2021Ve druhém díle podcastu SníDANĚ s Šárkou rozebereme nejčastější dotazy, které podnikatelé mají.


Podle čeho byste se měli rozhodnout, zda podnikat jako fyzická osoba, nebo si založit s.r.o.? Jaké jsou základní rozdíly, výhody a nevýhody? Co je třeba pro začátek podnikání udělat? Jak se liší například ručení za vaše podnikání?  Sdělím vám i nepříjemnou situaci jednoho podnikatele, kterou jsem mu pomohla vyřešit, a můžete se z ní poučit. 


Podcast si poslechněte zde:

Applehttps://1url.cz/9zsu2

Google: https://1url.cz/pzsuq

Spotify: https://1url.cz/OzsuE

Youtube: http://bit.ly/podcast_youtube_snidane_3_dil


Ing. Šárka Pelikánová je majitelkou účetní a daňové kanceláře Connect Economic Group s.r.o. Již více než 7 let poskytuje profesionální služby více než 200 klientům. Vzdělává podnikatelskou komunitu v rámci svého semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele.


Vést účetnictví, je pro firmy a řadu podnikatelů zákonná povinnost. Pro náš tým odborníků je to ovšem každodenní práce a zároveň koníček. Jsme připraveni pomoci i Vám, ať už jste OSVČ, nebo máte svou společnost a zaměstnance. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci vedení účetnictví našim klientům poskytujeme.Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek!