• Šárka Pelikánová

Podcast: Povinnosti okolo zaměstnávání

Aktualizováno: 1. 9. 2021


Jaké jsou základní, podstatné věci a povinnosti okolo zaměstnávání lidí ve firmě? Co dělá mzdový účetní a proč ho podnikatel potřebuje? Jak se vyhnout švarcsystému? Co kontroluje inspektorát práce a co se stane, pokud máte něco v nepořádku? 


V této epizodě se budu bavit s mými kolegy z Connect Economic Group – daňovým poradcem Tomášem Navrátilem a mzdovým specialistou Filipem Krejčím.


Tématem tohoto dílu je zaměstnávání lidí. 


Podcast si můžete poslechnout zde:

Apple: http://bit.ly/podcast_apple_6_dil

Google: http://bit.ly/podcast_google_6_dil

Spotify: http://bit.ly/podcast_spotify_6_dil

Youtube: http://bit.ly/podcast_youtube_6_dil


Ing. Šárka Pelikánová je majitelkou účetní a daňové kanceláře Connect Economic Group s.r.o. Již více než 7 let poskytuje profesionální služby více než 200 klientům. Vzdělává podnikatelskou komunitu v rámci svého semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele.


Mzdy, personalistika a povinné odvody se pořád mění. Náš mzdový tým neustále sleduje aktuální vývoj legislativy a je připraven Vám poradit s každou Vaší otázkou, případně Vám rádi zpracujeme Vaše mzdy. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci mzdového účetnictví našim klientům poskytujeme.Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek!