top of page
  • Obrázek autoraŠárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ s Šárkou: Jak se stát úspěšnou autorkou?

Aktualizováno: 11. 4.

Jak se stát úspěšnou autorkou nám dnes prozradí Anna Pelikánová, účetní guru, která má na svém kontě několik odborných publikací. Nejnovější z nich s názvem Sbírka souvztažností pro nestátní neziskovky je právě teď na pultech obchodů. Co předchází vydání knihy, jak funguje spolupráce s nakladatelem a jaké pocity provází tvůrčí psaní?
Podcast si můžete poslechnout zde:
Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek.


O autorce:


Ing. Šárka Pelikánová


Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.


Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků v médiích. Vede oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu, a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.


Vést účetnictví je pro firmy a řadu podnikatelů zákonná povinnost. Pro náš tým odborníků je to ovšem každodenní práce a zároveň koníček. Jsme připraveni pomoci i Vám, ať už jste OSVČ, nebo máte svou společnost a zaměstnance. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci vedení účetnictví svým klientům poskytujeme.


Jaká témata zazněla?


  1. Neziskové organizace

  2. Účetnictví neziskovek

  3. Jak vydat knihu?

  4. Sbírka souvztažností pro nestátní neziskovky

  5. Pro koho je kniha určena


10. 4. 2024

Comments


bottom of page