• Šárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ s Šárkou: Novinky v pojištění pro OSVČ 2022

V dnešním díle podcastu sníDANĚ s Šárkou si projdeme novinky, které čekají na všechny OSVČ v roce 2022.Jste OSVČ a platíte si zálohy na zdravotní a důchodové pojištění? I v tomto roce vás nemine zvýšení, protože se mění minimální výše těchto záloh. Zpozornět by měli převážně ti, kteří si platí minimální zálohy na zdravotní pojištění. Lednovou zálohu již musíte totiž poslat ve správné výši pro rok 2022.

Více informací naleznete také v článku na ZDE.


Podcast si můžete poslechnout zde:

Apple: https://bit.ly/apple_snidane_s_sarkou_pojisteni-osvc-2022

Spotify: https://bit.ly/spotify_snidane_s_sarkou_pojisteni-osvc-2022

Youtube: https://bit.ly/youtube_snidane_s_sarkou_pojisteni-osvc-2022

Google: https://bit.ly/google_snidane_s_sarkou_pojisteni-osvc-2022

Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek .


O autorce:

Ing. Šárka Pelikánová

Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.

Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.


Vést účetnictví, je pro firmy a řadu podnikatelů zákonná povinnost. Pro náš tým odborníků je to ovšem každodenní práce a zároveň koníček. Jsme připraveni pomoci i Vám, ať už jste OSVČ nebo máte svou společnost a zaměstnance. Podívejte se na další informace

a služby, které v rámci vedení účetnictví našim klientům poskytujeme.