• Šárka Pelikánová

Podcast: Vyvádění peněz z vlastní firmy

Aktualizováno: 1. 9. 2021
3. díl podcastu SníDANĚ s Šárkou na téma Vyvádění peněz z vlastní firmy.


Do této epizody jsem si pozvala hosta – daňového poradce a prezidenta Svazu minigolfu ČR Tomáše Navrátila. A budeme si povídat o důležitých tématech pro podnikatele.


Jaká je nejjednodušší cesta, jak se v rámci vlastní firmy odměňovat? Je možné vlastní firmě fakturovat skrze své IČO? Jak je to s půjčováním peněz firmě a následným vyplácením si peněz i s úroky? A jak by majitelé firmy měli postupovat ještě před jejím založením? Na tyto i další otázky v této epizodě odpovídá Tomáš Navrátil.


Podcast si můžete poslechnout zde: 

Applehttps://1url.cz/6zsKn

Spotify: https://1url.cz/kzsK6

Google: http://bit.ly/podcast_google_snidane_4_dil

Youtube: http://bit.ly/podcast_snidane_4_dil


Ing. Šárka Pelikánová je majitelkou účetní a daňové kanceláře Connect Economic Group s.r.o. Již více než 7 let poskytuje profesionální služby více než 200 klientům. Vzdělává podnikatelskou komunitu v rámci svého semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele.


Každý podnikatel čas od času potřebuje poradit v oblasti daní. Náš daňový tým je tvořen odborníky, kteří se v této oblasti neustále vzdělávají a jsou zároveň velmi lidští, tudíž dokážou všechny Vaše otázky zodpovědět velmi srozumitelně. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci daňového poradenství našim klientům poskytujeme.Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek!