top of page
  • Obrázek autoraŠárka Pelikánová

Týká se EET i vaší neziskovky?

Aktualizováno: 31. 7. 2023


EET a NNO

Poslední dobou se nám množí dotazy ohledně toho, zda a případně za jakých podmínek mají neziskové organizace povinnost vézt elektronickou evidenci tržeb.


Pokud i Vás zajímá, jak to je, koukněte dále.


Po rozkliknutí se Vám objeví odkaz na velmi přínosný článek. Určitě si ho přečtěte, bude pro Vás přínosnější než jakýkoliv dotaz - záleží vždy totiž na mnoha faktorech, které jsou v článku přehledně rozpracované.


V ČR se málo kdo vyzná v účetnictví neziskových organizací. My máme v týmu přední odborníky na tuto oblast, proto se na nás můžete spolehnout. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci vedení účetnictví neziskových organizací našim klientům poskytujeme.


Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek .


O autorce:


Ing. Šárka Pelikánová


Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.


Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.

Vést účetnictví, je pro firmy a řadu podnikatelů zákonná povinnost. Pro náš tým odborníků je to ovšem každodenní práce a zároveň koníček. Jsme připraveni pomoci i Vám, ať už jste OSVČ nebo máte svou společnost a zaměstnance. Podívejte se na další informace

a služby, které v rámci vedení účetnictví našim klientům poskytujeme.


15. 03. 2017

コメント


bottom of page