• Šárka Pelikánová

Týká se EET i vaší neziskovky?

Aktualizováno: 13. 8. 2020


EET a NNO

Poslední dobou se nám množí dotazy ohledně toho, zda a případně za jakých podmínek mají neziskové organizace povinnost vézt elektronickou evidenci tržeb.


Pokud i Vás zajímá, jak to je, koukněte dále.


Po rozkliknutí se Vám objeví odkaz na velmi přínosný článek. Určitě si ho přečtěte, bude pro Vás přínosnější než jakýkoliv dotaz - záleží vždy totiž na mnoha faktorech, které jsou v článku přehledně rozpracované.

http://www.etrzby.cz/cs/neziskove-subjekty


V ČR se málo kdo vyzná v účetnictví neziskových organizací. My máme v týmu přední odborníky na tuto oblast, proto se na nás můžete spolehnout. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci vedení účetnictví neziskových organizací našim klientům poskytujeme.


O autorce: Ing. Šárka Pelikánová

Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.

Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG, a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.