• Šárka Pelikánová

Podcast: Kontroly z finančního úřadu a dalších institucí

Aktualizace: 16. říj 2020Za jakých podmínek je možné, aby finanční úřad zahájil samotnou kontrolu? Po čem pátrá a na co často nachytává podnikatele? A s jakými kontrolami byste měli počítat, pokud zaměstnáváte lidi? 


V této epizodě si budeme povídat opět s daňovým poradcem Tomášem Navrátilem a poprvé i se mzdovým specialistou, lektorem a uznávaným odborníkem na mzdy a personalistiku Filipem Krejčím.


Podcast si můžete poslechnout zde:

Apple: http://bit.ly/podcast_apple_5_dil

Spotify: http://bit.ly/podcast_spotify_sarka

Google: http://bit.ly/podcast_google_sarka

Youtube: http://bit.ly/podcast_snidane_5_dil


Ing. Šárka Pelikánová je majitelkou účetní a daňové kanceláře Connect Economic Group s.r.o. Již více než 7 let poskytuje profesionální služby více než 200 klientům. Vzdělává podnikatelskou komunitu v rámci svého semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele.


Každý podnikatel čas od času potřebuje poradit v oblasti daní. Náš daňový tým je tvořen odborníky, kteří se v této oblasti neustále vzdělávají a jsou zároveň velmi lidští, tudíž dokážou všechny Vaše otázky zodpovědět velmi srozumitelně. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci daňového poradenství našim klientům poskytujeme.

CEG_web_logo_big.png