• Šárka Pelikánová

Podcast: Kontroly z finančního úřadu a dalších institucí

Aktualizováno: 1. 9. 2021Za jakých podmínek je možné, aby finanční úřad zahájil samotnou kontrolu? Po čem pátrá a na co často nachytává podnikatele? A s jakými kontrolami byste měli počítat, pokud zaměstnáváte lidi? 


V této epizodě si budeme povídat opět s daňovým poradcem Tomášem Navrátilem a poprvé i se mzdovým specialistou, lektorem a uznávaným odborníkem na mzdy a personalistiku Filipem Krejčím.


Podcast si můžete poslechnout zde:

Apple: http://bit.ly/podcast_apple_5_dil

Spotify: http://bit.ly/podcast_spotify_sarka

Google: http://bit.ly/podcast_google_sarka

Youtube: http://bit.ly/podcast_snidane_5_dilPoslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek!


O autorce:

Ing. Šárka Pelikánová

Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.

Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG, a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.


Každý podnikatel čas od času potřebuje poradit v oblasti daní. Náš daňový tým je tvořen odborníky, kteří se v této oblasti neustále vzdělávají a jsou zároveň velmi lidští, tudíž dokážou všechny Vaše otázky zodpovědět velmi srozumitelně. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci daňového poradenství našim klientům poskytujeme.