top of page
  • Obrázek autoraŠárka Pelikánová

Podcast: Náš daňový systém se neustále mění a je v tom nepořádek

Aktualizováno: 25. 7. 2023

"Peníze, které v CEG obdržíme od klientů, investujeme co nejvíce právě do našich služeb, které klientům poskytujeme. Tohle je filozofie, kterou jsem si přivezla z mé pracovní zkušenosti v Japonsku."

O tom, co dalšího se naučila v Tokiu, jaké to je pracovat s vlastní mámou, a zda chtějí čeští podnikatelé platit daně, si Šárka Pelikánová povídala v Podcastu Podnikatelská mysl.

Podnikatelsko-investiční podcast Podnikatelská mysl vznikl jako projekt majitele poradenské společnosti Sušánka & partneři Janem Sušánkou. Jan Sušánka se za svoji poradenskou praxi potkal s desítkami zajímavých a inspirujících podnikatelů ze segmentu menších a středních firem. Cílem podcastu budou debaty majitelů středních a menších společnosti a také jejich výkonných ředitelů o jejich cestě v podnikání. Co všechno stálo při jejich cestě k úspěchu a jaké vzestupy a pády museli překonat, aby se staly úspěšnými podnikateli. Cílem je předat vám know-how těchto lidí a upozornit na chyby, které při svém podnikání udělali a dnes bych se jich vyvarovali.


Tento podcast určitě stojí za sledování, pravidelně se v něm objevují inspirativní příběhy majitelů českých firem.

Celý rozhovor se Šárkou si poslechněte zde: Spotify: https://1url.cz/pz2Ec Apple: https://1url.cz/Lz2En Google: https://1url.cz/fz2E6


Jako OSVČ jste zodpovědní za správné a včasné zpracování svého účetnictví a daní. Pomáháme stovkám živnostníkům s jejich účetnictvím, podáváním daňových přiznání apod. V rámci spolupráce jim také poskytujeme odborné účetní a daňové rady, které se týkají přímo jejich podnikání. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci daňové evidence pro OSVČ našim klientům poskytujeme.3

652


Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek!


O autorce:


Ing. Šárka Pelikánová

Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.


Ing. Šárka Pelikánová je majitelkou účetní a daňové kanceláře Connect Economic Group s.r.o. Již více než 7 let poskytuje profesionální služby více než 200 klientům. Vzdělává podnikatelskou komunitu v rámci svého semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele.


Každý podnikatel čas od času potřebuje poradit v oblasti daní. Náš daňový tým je tvořen odborníky, kteří se v této oblasti neustále vzdělávají a jsou zároveň velmi lidští, tudíž dokážou všechny Vaše otázky zodpovědět velmi srozumitelně. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci daňového poradenství našim klientům poskytujeme.


11. 08. 2020

Comments


bottom of page