top of page
  • Obrázek autoraŠárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ s Šárkou: 11 let v podnikání. Jaké jsou naše pocity?

Jaké je tajemství úspěchu společnosti CEG? Jubilejní stý díl SníDANĚ s Šárkou nabízí pohled tří klíčových aktérů CEG: Filipa Krejčího, Tomáše Navrátila a Šárky Pelikánové. V dnešní epizodě se dozvíte, které aspekty považujeme v podnikání za nejdůležitější a proč jsme rádi, když se naši kolegové v práci zároveň baví a z kanceláře se ozývá smích.


Dozvíte se také, jak se nám podařilo překonat dosud nejnáročnější daňovou sezónu, jak se proměnil náš tým po období covidu a co nás přimělo přehodnotit interní procesy. Kam budeme směřovat v roce 2024?


Podcast si můžete poslechnout zde:
Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek.


O autorce:


Ing. Šárka Pelikánová


Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.


Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků v médiích. Vede oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu, a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.


Vést účetnictví je pro firmy a řadu podnikatelů zákonná povinnost. Pro náš tým odborníků je to ovšem každodenní práce a zároveň koníček. Jsme připraveni pomoci i Vám, ať už jste OSVČ, nebo máte svou společnost a zaměstnance. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci vedení účetnictví svým klientům poskytujeme.


Jaké otázky zazněly?

  1. Jaký byl rok 2023 v podnikání?

  2. Co je důležité pro stabilitu firmy?

  3. Jak postavit stabilní tým zaměstnanců?

  4. Co je systém DRAK?

  5. Co je Daňová revize a kontrola?

  6. Semináře a webináře pro veřejnost

  7. Inovace v podnikání


3. 1. 2024

Opmerkingen


bottom of page