• Šárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ s Šárkou: Automatizace účetnictví + networking

V dnešním díle podcastu sníDANĚ s Šárkou se dozvíme nejen o automatizaci procesů v účetnictví, ale také o networkingu, kterým nás provede majitelka Business Friends Romana Křížová.Jdete s dobou a chcete v účetnictví využívat nejmodernější technologie? Tak to byste měli zajímat o automatizaci a robotizaci procesů, nejen v účetnictví a daních.


Chcete být zároveň úspěšní v networkingu? Nevíte co vás na takovém networkingu může čekat? Všechna tato témata jsem rozebrala s majitelkou společnosti Handybot a Business Friends Romanou Křížovou.
Podcast si můžete poslechnout zde:

Apple: https://bit.ly/apple_snidane_s_sarkou_automatizace_ucetnictvi_networking

Spotify: https://bit.ly/spotify_snidane_s_sarkou_automatizace_ucetnictvi_networking

Youtube: https://bit.ly/youtube_snidane_s_sarkou_automatizace_ucetnictvi_networking

Google: https://bit.ly/google_snidane_s_sarkou_automatizace_ucetnictvi_networking

Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek .


O autorce:

Ing. Šárka Pelikánová

Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.

Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.


Vést účetnictví, je pro firmy a řadu podnikatelů zákonná povinnost. Pro náš tým odborníků je to ovšem každodenní práce a zároveň koníček. Jsme připraveni pomoci i Vám, ať už jste OSVČ nebo máte svou společnost a zaměstnance. Podívejte se na další informace

a služby, které v rámci vedení účetnictví našim klientům poskytujeme.