top of page
  • Obrázek autoraŠárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ s Šárkou: Jak se pozná skvělý manažer?

V dnešní epizodě podcastu SníDANĚ s Šárkou si povídáme s výkonným ředitelem České manažerské asociace Ivo Gajdošem o tom, jací lidé vedou úspěšné týmy českých i zahraničních firem. Jaké vlastnosti a povaha předurčují člověka, aby byl skvělým manažerem? Jak se poznají ti nejlepší z nejlepších, kdo a na základě jakých kritérií je může hodnotit v soutěži Manažer roku? A můžete se přihlásit i vy?Ivo Gajdoš je zkušený manažer, který působil v řadě zahraničních firem v pozici CFO. Je zakládajícím členem České manažerské asociace (ČMA) a od roku 2013 je jejím viceprezidentem a výkonným ředitelem. Je také výkonným ředitelem české pobočky Světové podnikatelské rady pro udržitelný rozvoj (CBCSD).


Podcast si můžete poslechnout zde:
Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek.


O autorce:


Ing. Šárka Pelikánová


Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.


Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků v médiích. Vede oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu, a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.


Vést účetnictví je pro firmy a řadu podnikatelů zákonná povinnost. Pro náš tým odborníků je to ovšem každodenní práce a zároveň koníček. Jsme připraveni pomoci i Vám, ať už jste OSVČ, nebo máte svou společnost a zaměstnance. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci vedení účetnictví svým klientům poskytujeme.


Jaké otázky zazněly?


  1. Jaké jsou vlastnosti dobrého manažera?

  2. Co musí umět manažer?

  3. Kdo vyhrál soutěž manažer roku?


22. 11. 2023

コメント


bottom of page