• Šárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ s Šárkou: Studenti a daně - Filip Krejčí

Další díl podcastu sníDANĚ s Šárkou řeší zaměstnávání studentů. Pozvání k rozhovoru přijal Filip Krejčí, kolega moderátorky Šárky Pelikánové a vedoucí mzdového oddělení v CEG.


Jak si mohou studenti uplatnit slevy na dani? Co je vlastně růžové prohlášení? Kdy musí student podat daňové přiznání? Jaké odvody musí studenti platit, když se nechají zaměstnat? Na jaký typ smlouvy se nejčastěji studenti zaměstnávají? Jaké jsou výhody dohody o provedení práce?

Poslechněte si tuto užitečnou epizodu, nebo si přečtěte článek Studenti a daně na: https://www.connectgroup.cz/post/studenti-a-dane .


Podcast si můžete poslechnout zde:


Apple: https://bit.ly/apple_snidane_s_sarkou_studenti_a_dane

Spotify: https://bit.ly/spotify_snidane_s_sarkou_studenti_a_dane

Youtube: https://bit.ly/youtube_snidane_s_sarkou_studenti_a_danePoslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek .


O autorce:


Ing. Šárka Pelikánová

Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.

Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.


Vést účetnictví, je pro firmy a řadu podnikatelů zákonná povinnost. Pro náš tým odborníků je to ovšem každodenní práce a zároveň koníček. Jsme připraveni pomoci i Vám, ať už jste OSVČ, nebo máte svou společnost a zaměstnance. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci vedení účetnictví našim klientům poskytujeme.