• Šárka Pelikánová

Podcast SníDANĚ s Šárkou: Zvyšování daní v dalších letech - Lukáš Kovanda

Aktualizováno: 1. 9. 2021

Lukáš Kovanda je český ekonom a autor ekonomické literatury, kromě jiného také raný popularizátor bitcoinu a kryptoměn v České republice a duchovní otec první české knihy o bitcoinu. Působí také jako hlavní ekonom Trinity Bank.Jak se budou vyvíjet daně vzhledem ke stoupajícímu státnímu zadlužení ČR? Jaký efekt má zvýšení daní na spotřebitele a jaký na státní rozpočet? Která daň je pro Českou republiku nejdůležitější?


Podcast si můžete poslechnout zde:


Apple: https://bit.ly/apple_snidane_s_sarkou_zvysovani_dani_lukas_kovanda

Google: https://bit.ly/google_snidane_s_sarkou_zvysovani_dani_lukas_kovanda

Spotify: https://bit.ly/spotify_snidane_s_sarkou_zvysovani_dani_lukas_kovanda

Youtube: https://bit.ly/youtube_snidane_s_sarkou_zvysovani_dani_lukas_kovanda


Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek .


O autorce:

Ing. Šárka Pelikánová

Jednatelka a daňová specialistka Connect Economic Group s.r.o.

Šárka podporuje zvýšení finanční gramotnosti podnikatelů v ČR publikováním odborných článků nejen v médiích a v televizi. Vede naše oblíbené semináře Základy účetnictví a daní pro podnikatele. Ve 22 letech založila CEG a od té doby se věnuje jeho rozvoji. Má za sebou také pracovní zkušenosti z Japonska, kde působila jako analytik v investičním fondu a zároveň tam studovala v rámci MBA programu.


Každý podnikatel čas od času potřebuje poradit v oblasti daní. Náš daňový tým je tvořen odborníky, kteří se v této oblasti neustále vzdělávají a jsou zároveň velmi lidští, tudíž dokážou všechny Vaše otázky zodpovědět velmi srozumitelně. Podívejte se na další informace a služby, které v rámci daňového poradenství našim klientům poskytujeme.