• Šárka Pelikánová

Podcast: Využijte všech výhod, které vám stát poskytne

Aktualizováno: 1. 9. 2021

Zajímá vás, jakým způsobem si poradit z hlediska účetnictví ve firmě? Jak a kde řešit podporu, kterou stát nabízí? Jak si ulevit od platby daně z příjmů, pokud jste freelancer? Šárka je spolumajitelkou rodinné účetní a daňové firmy Connect Economic Group. A protože se snaží přibližovat svět účetnictví a daní běžným podnikatelům a manažerům, tak má teď mnoho práce. Především s tím, že odpovídá na dotazy všech lidí, kteří nějak ve své firmě řeší aktuální situaci. 


Víte, jak to udělat, aby vás lidé zbožňovali? Aby vás obhajovali u známých a posílali k vám sami od sebe další a další zákazníky? Potřebujete mít značku, kterou milují. Buďte malým Applem ve svém oboru. V dnešní době na to máte. Podcast Buduj značku vám v této cestě pomáhá. Vychází každé úterý a moderuje ho majitel digitální agentury Events and production Petr Schwank.


Podcast se Šárkou si poslechněte zde:

Google: https://1url.cz/1zTrC

Apple: https://1url.cz/vzTrZ

Spotify: https://1url.cz/vzTrU


Jsme tým odborníků, kteří Vám pomáhají s vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd, personalistiky a se spoustou dalších záležitostí, které se týkají Vašeho podnikání. Podívejte se na další informace a služby, které pro podnikatele, firmy i neziskovky poskytujeme.Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek!