top of page
  • Obrázek autoraŠárka Pelikánová

Naši lidé: Ing. Květa Tůmová - vedoucí mzdového oddělení

Aktualizováno: 31. 7. 2023


Květa Tůmová - mzdová účetní

1. Co Vás přivedlo k této práci – mzdové účetní?

Dostala jsem se k této práci díky svému dlouholetému kamarádovi, který již tehdy aktivně působil ve společnosti CEG. Absolvovala jsem u něho odborný kurz mzdového účetnictví, který tehdy vedl a následovala spolupráce s ním a firmou CEG. Dnes spravuji mzdové účetnictví řadě klientů a práce mě baví. Ve firmě je možné vhodně skloubit rodinný i pracovní život, svých zaměstnanců si firma váží a vítá každý nápad či podnět ze strany zaměstnanců, jak zkvalitnit služby a posílit spolupráci s klienty. Jsem ráda, že pracuji právě pro takovouto firmu. 2. Čeho si nejvíce vážíte na spolupráci s našimi klienty?

S našimi klienty se snažím jednat individuálně, podle potřeb dané firmy, a velmi si vážím každého pracovního vztahu, ve kterém funguje oboustranná vstřícnost a důvěra. Svou práci se snažím odvádět na 100% a věřím, že klient toto pozná a ocení. Výsledkem a zároveň odměnou je pak to, že vzájemná komunikace i spolupráce plyne sama od sebe. 3. Proč jste začala školit téma Krok za krokem k prvnímu zaměstnanci?

Když se firma rozhodne mít zaměstnance, často neví, jak vůbec začít a jaké kroky má provést k tomu, aby bylo vůči zaměstnancům i úřadům vše v pořádku. Ráda by ušetřila na odvodech státu, ale neví jak. Ze zkušenosti vím, že takovéto otázky řeší zaměstnavatelé velmi často a seminář má odpovědět na vše, co by měl zaměstnavatel vědět, když chce mít zaměstnance a poradit, jak optimalizovat mzdové náklady a ušetřit tam, kde to je možné.


Poslouchejte naše podcasty a přihlaste se k odběru našich novinek.


Jsme tým skutečných odborníků v oblasti účetnictví, daní a mezd. Neustále se vzděláváme ve svém oboru a pořádáme školení pro širokou veřejnost. Chcete se přidat k našemu týmu? Podívejte se, jaké pracovní pozice máme aktuálně vypsané, a přidejte se k nám.


03. 09. 2019

留言


bottom of page